مطلب مورد نظر خود را در کادر زیر وارد کنید

ثبت نام

در همه سازمان­ها  و شرکت­ها گروه­های مختلفی در حال کار می­‌باشند که هر کدام از این گروه­ها دارای چندین عضو هستند، شاید بخواهید برای همه کاربران آن گروه یک ایمیل اطلاع رسانی ارسال کنید، برای این کار باید گروه­ ایجاد کنید که با هم این موضوع را بررسی می­کنیم:

برای شروع وارد قسمت مدیریّتی Exchange شوید و از سمت چپ بر روی Recipients کلیک کنید و در صفحه باز شده وارد تب Group شوید و بر روی علامت + کلیک کنید و گزینه Distribution group را انتخاب کنید.

1

در این صفحه و در قسمت Name نام گروه خود را وارد کنید و در قسمت Alias یک اسم به انگلیسی برای این گروه وارد کنید، به این علت انگلیسی وارد می­کنیم که این اسم به عنوان نام ایمیل این گروه در نظر گرفته خواهد شد یعنی در شکل روبرو اگر کسی بخواهد برای گروه مالی ایمیلی ارسال کند باید به آدرس Sales@3isco.local ارسال کند، در قسمت Owners می­توانید مدیر گروه را با کلیگ بر روی + به لیست اضافه کنید، بعد از انجام این کار صفحه را به پایین اسکرول کنید.

2

در پایین صفحه و در قسمت Add Members کاربران خود را عضو این گروه کنید که این کار را در شکل زیر مشاهده می­کنید ، در قسمت Choose whether owner approval is required to join the group. می­‌توانید مشخّص کنید که هر کسی عضو گروه شود یا اینکه گروه بعد از اینکه ایجاد کردید بسته باشد و یا اینکه مدیر گروه فقط توانایی اضافه کردن کاربر را داشته باشد، در حال حاضر گزینه اوّل را انتخاب کنید و بر روی Save کلیک کنید.

3

بعد از ایجاد گروه بر روی آن دوبار کلیک کنید تا صفحه روبرو ظاهر شود، گزینه­‌های مختلفی وجود دارد که با بیشتر آن در زمان ایجاد گروه آشنا هستید، گزینه­ای با نام MailTip در این قسمت وجود دارد که می­توانید توضیحاتی را در مورد این گروه وارد کنید که کاربر در زمان ارسال ایمیل آن را مشاهده کند، پس توضیحاتی را در این قسمت وارد می­کنیم و بر روی Save کلیک می­کنیم.

4

همان‌طور که در شکل روبرو مشاهده می­کنید کاربر گروه مالی را انتخاب کرده است و بعد از انتخاب توضیحاتی که در MailTip وارد شده است را مشاهده می­کند.

5

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 باما در تماس باشید.

 


ایران/ استان تهران / تهران
09199926216