مطلب مورد نظر خود را در کادر زیر وارد کنید

ثبت نام

https://d1yjjnpx0p53s8.cloudfront.net/styles/logo-thumbnail/s3/102010/recovery.png?itok=XU2Daw_M

 

 در این قسمت می­خواهیم بر روی Email Recover بررسی داشته باشیم که این روش به ما کمک می­کند در زمانی که یک ایمیل را از سرور ایمیل خود حذف کردیم، دوباره آن را به ایمیل خود برگشت دهیم؛ برای این کار وارد ایمیل تحت وب خود شوید و یکی از ایمیل­های دریافتی خود را به مانند شکل زیر حذف کنید.

1

بعد از انجام کار بالا از سمت چپ وارد قسمتDeleted Items شوید و دوباره، ایمیل خود را از قسمت حذف­‌ شده­‌ها یا همان Trash حذف کنید تا کاملاً از ایمیل شما حذف شود.
زمانی که شما این کار را انجام می­دهید، به واقع دیگر ایمیلی وجود نخواهد داشت، امّا روشی وجود دارد که می­شود ایمیل­های حذف شده را دوباره برگرداند.

2

برای برگشتن دادن ایمیل­های حذف شده باید بر روی گزینه‌­ی Deleted Items کلیک راست کنید و گزینه‌­ی Recover deleted items را انتخاب کنید.

3

همان‌طور که در شکل زیر مشاهده می­کنید، ایمیل مورد نظر در لیست قرار دارد و برای برگشت به ایمیل باید آن را انتخاب کنید و گزینه­‌ی Recover را که در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب و در صفحه­‌ی باز شده بر روی ok کلیک کنید تا ایمیل حذف شده به جایگاه اوّل خویش برگردد. گزینه‌­ای دیگر با نام Purge قرار دارد که با انتخاب آن و کلیک بر روی OK، ایمیل­‌های انتخاب شده برای همیشه از لیست Recoveri هم حذف خواهند شد و دیگر نمی­توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

4

نکته: مطلبی که اینجا باید به آن اشاره کنیم، این است که این ایمیل­های حذف شده به مدّت مشخّصی که قبلاً در صفحات قبل آن را بررسی کردیم در لیست قرار می­گیرد؛ در صفحه‌­ی زیر، قسمتی که 14 وارد شده است را مشاهده کنید، این عدد به این منظور است که اطّلاعات تا 14 روز در قسمت Recoveri باقی می­مانند و بعد از آن، از سرور حذف خواهند شد. این صفحه مربوط به قسمت Administrator سرور exchange است که در قسمت معرّفی کاربر در قسمت‌های قبل بررسی کردیم.

5

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 باما در تماس باشید.

 


ایران/ استان تهران / تهران
09199926216