ثبت نام

خدمات سایت 3isco


دنیای فناوری روز به روز در حال پیشرفت است و ارائه راهکارهای خوب در این زمینه می‌تواند راه صعود را برای سازمان‌ها هموار کند، برای این منظر تیم فنی سایت 3isco با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها شما را در این مسیر کمک خواهد کرد، در زیر لیستی از خدماتی را که به شما عزیزان ارائه می‌دهیم، مشخص شده است:

تماس با سایتمجازی‌سازی شبکه

مجازی‌سازی شبکه یک تکنولوژی سودمند جهت دست یابی به بهره‌برداری بهتر از زیرساخت برحسب استفاده دوباره از یک منبع فیزیکی یا منطقی برای چندین شبکهٔ متفاوت یا متراکم کردن چندین منبع برای کسب توانایی و سودمندی بیشتر. این منابع همان اجزا شبکه همانند مسیریاب‌ها و سوئیچ‌ها و میزبان‌ها، ماشین‌های مجازی و... هستند. از این رو مجازی‌سازی شبکه هزینه کلی را بوسیله اشتراک‌گذاری منابع شبکه کاهش می‌دهد.

خدمات شبکه

خدمات شبکه سیسکو توسط کارشناسان مجرب انجام می‌گیرد که شامل نرم‌افزار و سخت افزار است، نرم‌افزار‌هایی که در این زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت می‌توان به نرم‌افزار‌های پشتیبانگیری، مانیتورینگ، روتینگ و ... اشاره کرد  و در زمینه‌ی سخت‌افزار هم بهترین برند‌ها را برای سازمانتان انتخاب خواهیم کرد.

پشتیبانگیری شبکه

همانطور که میدانید در عصر حاضر مهمترین بخش یک سازمان یا موسسه اطلاعات آن است و از بین رفتن ان میتواند ضربه محکمی به بدنه ان سازمان وارد کند، تیم فنی سیسکو با به کارگیری بهترین نرم‌افزار‌ها و سخت‌افزار‌های پشتیبانگیری شما را در حفظ اطلاعاتتان کمک خواهند کرد.

خدمات امنیت شبکه

مدیریت امنیت برای شبکه‌ها، برای انواع شرایط مختلف، متفاوت است. یک خانه کوچک یا یک دفتر تنها به یک امنیت ابتدایی نیاز دارد؛ در حالی که کسب و کارهای بزرگ نیازمند محافظت در سطح بالا و داشتن نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای پیشرفته برای جلوگیری از حملات بدخواهانه‌ای چون هک کردن و ارسال ایمیل‌های ناشناس هستند، با ما در این زیمه همراه باشید.

خدمات مشاوره‌ی شبکه

برای اینکه برای سازمان خود یک برنامه‎‎‌ریزی منظم و دقیق ایجاد کنید و برای انتخاب سخت‌افزار مناسب  می‌توانید از خدمات مشاوره‌ی سایت ما استفاده کنید، در این خدمات جناب مهندس باباجانی بهترین راه‌کار را برای  سازمانتان  ارائه خواهند داد، با یک بار تماس می‌توانید بهترین پیشنهاد را دریافت کنید.

خدمات آموزشی شبکه

آموزش می‌تواند برای مدیران و کارمندان یک راه‌حل مناسب برای ارتقاء سطح دانش آنها باشد، در همین راستا تیم فنی سیسکو بر آن شد که آموزش‌های لازم در زمینه‌های مختلف شبکه اهم از شیرپوینت، مهندسی مایکروسافت، سیسکو و ... را به شما عزیزان آموزش دهد.