ثبت نام

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهنمای تلفن پاناسونیک KX-T7665 و آموزش کدها و تنظیمات تلفن KX-T7665 پاناسونیک به زبان فارسی به همراه روش انتقال تماس، دایورت یا همان فوروارد داخلی، هلد کردن، شماره گیری سریع، کنفرانس و ... و در مجموع نحوه کار با تلفن KX-t7665 با زبان فارسی و به صورت ساده و روان در دسترس شما خواهد بود. ما برای شما این امکان را فراهم کرده ایم تا ابهام یا مشکل در تنظیمات تلفن 7665 را از طریق بخش "نظر یا پرسش" در انتهای همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید.

تلفن 7665 یک تلفن دیجیتال و کارمندی پاناسونیک می باشد که روی سانترال های پر ظرفیت TDA و TDE و NS و NCP قابل استفاده می باشد. روی TDA و TDE از کارت TDA0172 و روی NS500 از کارت NS5172 برای ارتباط داخلی های دیجیتال به مرکز پاناسونیک استفاده می شود. این تلفن کارمندی دارای 8 کلید قابل برناه ریزی هست که در ادامه با روش کار با تلفن KX-T7665 و کدهای تنظیمات این تلفن آشنا خواهید شد.

 

راهنماس تلفن KX-T7665 پاناسونیک 

 
1 LCD   صفحه نمایش دستگاه 
2 PROGRAM کلید برنامه ریزی
3 TRANSFER کلید میانر انتقال تماس (ترانسفر)
4 INTERCOM کلید دسترسی به تماس ورودی (اینترکام)
5 VOLUME CONTROL کلید های تنظیم صدا
6 AUTO AVSWER پاسخ گویی خودکار
7 AUTO DIAL/STORE کلید تماس خودکار و ذخیره سازی
8 REDIAL کلید تکرار تماس
9 FLASH/RECALL کلید فلش
10 HOLD پشت خطی
11 MICROPHONE میکروفن
12 SP-PHONE کلید اسپیکرفون
13 FLEXIBLE OUTESIDE کلید میانبر 
14 MESSAGE پیام
15 MESSAGE/RINGER LAMP لامپ نمایش دهنده پیام و زنگ
 

پس از معرفی کلید ها و کارکرد آن ها لازم است به این مطلب اشاره کنیم که راهنمای تنیظیمات تلفن KX-T7665 پاناسونیک شامل مطالبی آموزشی در مورد برقراری تماس، امور مورد استفاده در حین مکالمه مانند ترانسفر، هلد، کنفرانس و ...، امکانات قابل استفاده مانند قفل کردن صفحه کلید و تنظیمات مربوط به قبل از ترک میز کار مانند فوروارد و تنظیمات جانبی مثل پیجینگ می باشد که هر بخش موارد مختلفی را در بر می گیرد. در ادامه با نحوه کار با تلفن KX-T7665 آشنا خواهید شد.

 
عنوان  توضیحات 
 برقراری تماس
 1. گوشی را بردارید و شماره مورد نظر را شماره گیری نمایید یا برای تماس با بیرون با شماره گیری9 شماره مورد نظر خود را وارد نمایید.

برقراری تماس

 تکرار تماس
 1. گوشی یا هدست را بردارید و کلید Redial را فشار دهید

 شماره گیری مجدد

 شماره گیری با لمس یک کلید
 برای ذخیره کردن یک شماره روی کلید های کناری تلفن ابتدا کلید program را بزنید و بعد کلید DSS مورد نظر را انتخاب و پس از آن عدد 2 را شماره گیری نمایید و در نهایت شماره مقصد را وارد نموده و کلید Store را برای ذخیره نمودن تنظیمات وارد نمایید.

 ذخیره سازی شماره گیری با یک عدد

 برای برقرار تماس با استفاده از کلید های کناری پس از برداشتن گوشی تلفن کید مورد نظر را فشار دهید.

 شماره گیری با یک کلید

 تماس با اپراتور
 برای تماس با اپراتور عدد 0 را شماره گیری نمایید.

تماس با ما اپراتور

 شماره گیری سریع از طریق گوشی
 برای ذخیره کردن شماره گیری سریع روی گوشی تلفن از طریق شماره گیری یک عدد دو رقمی ابتدا 30* را وارد نمایید و پس از آن دو رقم مورد نظر برای این شماره را وارد کنید و پس از آن شماره مقصد را وارد نموده و نهایتا کلید مربع # را فشار دهید.
 ذخیره سازی شماره گیری سریع با داخلی
برای شماره گیری سریع از طریق گوشی، ابتدا گوشی را بردارید و پ از انتخاب کلید Auto Dial و پس از آن * شماره دو رقمی مربوط به شخص مورد نظر را که قبلا تنظیم نموده اید را وارد نمایید.

شماره گیری سریع

 شماره گیری سریع از طریق مرکز
 برای شماره گیری سریع از طریق دستگاه مرکزی گوشی را برداشته و با فشار دادن کلید store، شماره 3 رقمی مربوطه که قبلا روی سانترال تنظیم شده را برای شماره مورد نظر وارد نمایید.
شماره گیری سریع از طریق سیستم
 تماس با دربازکن
 
تماس با آیفون
 
 آگاهی از آزاد شدن داخلی مشغول
 وقتی با یک داخلی تماس می گیرید و داخلی مذکور اشغال هست می توانید با شماره گیری عدد 6 و قطع کردن تلفن منتظر باشید، تا پس از آزاد شدن داخلی سیستم به با شما تماس بگیرید.
بازگشت تماس داخلی اشغال
 هلد کردن تماس
 برای هلد کردن و منتظر نگه داشتن یک فرد پشت خط کلید HOLD را فشار دهید و پس از آن برای بازگشت مجددا کلید HOLD را بزنید.
 هلد کردن تماس hold
 انتقال تماس
 برای انتقال تماس در حین مکالمه کلید TRANSFER را فشار دهید و بعد از آن شماره مقصد را وارد کنید.

انتقال تماس

 پارک کردن تماس
 برای پارک کردن یک تماس کلید transfer را فشار دهید و 52* را شماره گیری نمایید و پس از آن مطابق دستور زیر عمل نمایید.
 پارک کردن تماس
 مکالمه چند نفره
 کلید کنفرانس را بزنید و پس شماره داخلی نفر اول را وارد کنید و پس از آن مجدد کلید CONF را مجدد وارد کنید و بعد شماره داخلی نفر دوم را وارد کنید.
مکالمه چند نفره
 جواب دادن داخلی های دیگر
 برای پاسخگویی به تماس داخلی دیگر، گوشی تلفن را بردارید و کد 40* را وارد کنید. اگر می خواهید تماس یک داخلی خاص را پاسخگو باشید، گوشی را بردارید و پس از وارد نمودن  کد 41* شماره داخلی مورد نظر را وارد کنید.

تماس برگشتی

 ارسال Tone انتظار مکالمه
 برای ارسال TONE انتظار مکالمه عدد 1 را وارد کنید
ارسال TONE انتظار تماس
 پاسخ گویی به مکالمه در حال انتظار
 برای پاسخگویی مکالمه در حال انتظار کلید HOLD را زده و بعد INTERCOM را بزنید

پاسخگویی به تماس در انتظار

 پیجینگ
 برای پیج کردن 33* را پس از برداشتن گوشی وارد نمایید و بعد از آن عدد گروه پیجینگ را وارد کنید.
 پیجینگ
 تنظیمات پیامگیر
 برای تنظیم پیامگیر به روش زیر عمل کنید.
تنظیمات پیامگیر
 فوروارد یا دایورت کردن تماس
 برای دایورت کردن تلفن روی تلفن دیگر 71* را وارد کنید و پس از آن برای انتقال همه تماس ها عدد 0 و برای انتقال تماس های بیرونی عدد 1 و برای انتقال تماس های داخلی عدد 2 و پس از آن 2 را برای همه تماس ها، 3 را برای زمان اشغالی، 4 را برای تماس بدون پاسخ و 5 را برای اشغالی و بدون پاسخ وارد نمایید. سپس شماره داخلی یا شماره مقصد را با 9 وارد کنید و نهایتا کلید # را وارد نمایید.
فوروارد یا دایورت تماس
 قفل کردن داخلی

 برای قفل کردن صفحه کلید کد 771* را وارد نمایید و برای غیر فعال کردن این حالت کد 770* را وارد نموده و چس از آن رمز عبور را وارد کنید.

قفل کردن داخلی

 حالت مزاحم نشوید

 حالت مزاحم نشوید برای جلسات کاربرد دارد و در این حالت دیگر تلفن شما زنگ نمی خورد. برای انجام این کار 71* را وارد نمایید و بعد برای کلیه تماس ها عدد 0 و برای تماس های بیرونی عدد 1 و برای تماس های داخلی 2 را وارد نمایید و پس از آن برای تنظیم عدد1  و برای انصراف عدد 0 را وارد نمایید.

حالت مزاحم نشوید dnd

 پاک کردن تنظیمات داخلی

 در صورتی که می خواهید تنظیمات انجام شده روی گوشی تلفن خود را پاک کنید می توانید با شماره گیری 790* کلیه تنظیمات را به حالت پیش فرض باز گردانید.

پاک کردن تنظیمات داخلی

 یادآوری

 با دستورالعمل مندرج در تصویر زیر شما می توانید یک ساعت مشخص را برای اعلام آلارم توسط داخلی خود تنظیم نمایید.

زمان یاد آوری

 انتظار مکالمه

 با شماره گیری کد 731* برای تماس های داخلی و با کد 732* برای تماس های بیرونی می توانید حالت انتظار مکالمه را روی داخلی خود فعال نمایید. با این قابلیت در صورتی که در خالت گفتگو باسید متوجه تماس جدیدی که با شما گرفته شده است خواهید شد.

انتظار مکالمه

 

با توجه به نیاز کاربران سیستم تلفنی در این قسمت تلاش داشتیم توضیحاتی کلی در مورد روش کار با این تلفن پاناسونیک برای مشتریان گرامی ارائه گردد، امید داریم مورد رضایت شما قرار گرفته باشد. در صورتی که در تنظیمات یا نحوه کار با تلفن 7665 مشکل یا ابهامی دارید در بخش "نظر یا پرسش" در پاین همین صفحه مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و تا دریافت پاسخ خود شکیبا باشید.

منبع : کیمیا ارتباط

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید