ثبت نام
PowerForms Book3

اولین کتاب آموزشی PowerForms


در دنیای امروزه، فرآیندها در سازمان‌ها و شرکت‌ها با توسعه تکنولوژی پیچیده‌تر و ساختار‌یافته‌تر شده‌اند و همین مسئله وجود یک پورتال تحت وب، به منظور یکپارچه‌ساختن فعالیت‌ها بر اساس روابط و قواعد موجود، لازم و ضروری می‌باشد.

همانطور که مطلع هستید شیرپوینت ابزاری برای مدیریت و اتوماسیون کردن فعالیت‌های سازمانی بر پایه جریان‌های کاری می‌باشد که قابلیت‌های بسیار متنوع و مفیدی را در این زمینه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مفاهیم در شیرپوینت استفاده از فرم ‌سازهای ارائه شده در این بستر می‌باشد.

PowerForm یکی از قویترین فرم سازها در ساخت فرم‌های شکیل و پیشرفته می‌باشد. این فرم‌ساز با بهره‌گیری از تکنولوژی HTML و Java Script فرم ورک منحصر به فردی را برای طراحی فرم‌ها به وجود آورده است.

با توجه به عدم وجود هیچ منبع فارسی برای آموزش کامل مفاهیم و  نحوه کار با فرم ساز محبوب و پرکاربرد PowerForms ، در این کتاب قصد داریم با بیانی ساده و سلیس به طور کامل و مفصل به شرح مفاهیم، ابزارها و قابلیت‌های این فرم ساز به همراه مثال‌های کاربردی بپردازیم و منبع آموزشی با ارزشی را در اختیار کاربران قرار بدهیم. 

نویسنده : مصطفی نجفی زنوزی

دریافت مقدمه و فهرست کتاب

 
top14

کتاب آموزشی ISA Serverسرور آی‌اس‌ای مایکروسافت (Internet Security And Acceleration Server) که مخفف آن ISA Server است. نرم‌افزاری محصول شرکت مایکروسافت است که به منظور افزایش امنیت در ارتباطات اینترنتی و دسترسی سریعتر به شبکه وب طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. این نرم‌افزار دیواره آتش قابل اجرا و پیاده‌سازی تحت سیستم‌عامل ویندوز است و توانایی‌های حفظ امنیت برای شبکه‌های تقریباً بزرگ را دارد. امکانات ISA Server: ISA سرور یک دیواره آتش پیشرفته Stateful Packet, Application Layer ، VPN و دارای امکان Cach می‌باشد که به مدیر شبکه محیط‌های بزرگ اجازه می‌دهد مدیریت را به بهترین نحو هم در کارایی و هم در امنیت به کار گیرد.ISA سرور دارای امنیت بسیار بالا، استفاده آسان، سریع و امکان برقراری ارتباط بین شبکه‌های مختلف می‌باشد. ۱: ایجاد دسترسی امن به اطلاعات داخلی شبکه برای کاربران خارجی: ISA بوسیله قوانین Server Publish وWeb و نظارت کردن بر ترافیک تبادل شده می‌تواند ارتباط امنی بین منابع و سرورهای داخل شبکه با خارج از شبکه بر قرار نماید. ۲: کنترل کردن دسترسی به اینترنت و حفاظت کامپیوترها از ترافیک مزاحم:ISA قابلیت یکپارچه شدن و اتصال به Active Directory را دارد و اجازه می‌دهد تا مدیر شبکه دسترسی‌های جداگانه‌ای برای گروه‌های مختلف برای دسترسی به اینترنت اعمال کند. در ضمن فیلتر کردن در Stateful application-layer به ISA این توانایی را می‌دهد که شبکه و سرورها را از حملات پیشرفته محافظت نماید.
 


دریافت کتاب

 
top12

کتاب آموزشی VMware Workstationنرم‌افزار ماشین مجازی، (به انگلیسی: Virtual Machine ware) نرم‌افزاری قدرتمند برای توسعه دهندگان نرم‌افزارها و مدیران سیستم و کسانی است که می‌خواهند در ساختار نرم‌افزاری شان تغییراتی اساسی بدهنداست. این نرم‌افزار با قدمت بیش از ۵ سال و برنده شدن برخی جوایز محصولات نرم‌افزاری، توسعه دهندگان نرم‌افزار را قادر می‌کند، پیچیده‌ترین برنامه‌های تحت شبکه را که در سیستم عامل‌های ویندوزهای مایکروسافت، مک‌نتاش اپل، لینوکس یا نت ویر اجرا می‌شوند را روی تنها یک رایانه، اجرا کنند که این قابلیت در کنار برخی قابلیت‌های دیگر این برنامه از وی ام ویر یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان رایانه‌ای و مدیران سیستم‌ها ساخته است.
  •   ساخت ماشین‌مچازی
  • ایجاد کارت شبکه مجازی 
  •  ساخت گروه برای کارت شبکه
  • نصب VMware Tools


دریافت کتاب